Stavíme Váš sen v podobě zděného domu v obci Krhovice vzdálených 12 km od Znojma.

Pokud hledáte ideální bydlení, v blízkosti Znojma i blízkého Rakouska, ale zároveň v přírodě a všemu dění, které příroda nabízí, v nepředražených příměstských lokalitách, právě jste našli to pravé!

Nabízíme prodej 2 novostaveb rodinného domu na klíč v obci Krhovice, vzdálených jen 12 km od Znojma.

Každý z domů je dispozičně řešen jako 5 + kk s přibližnou užitnou plochou 146 m2, zastavěná plocha je 91 m2. Celková plocha pozemku pro oba domy je 547 m2 a dle geometrického plánu bude rozdělen na přibližnou polovinu.

Abyste si lépe dokázali představit jak bude Vaše nové bydlení vypadat, nechali jsme pro Vás zpracovat vizualizaci, a to jak ve formě videa, tak fotografií.

 

VIDEO PREZENTACE

 

VIZUALIZACE

 

Situační výkresy, projekty a všechny další dokumenty máme již zpracované. Výstavba domů je již v plném proudu, ale pokud najdeme vhodné majitele před dokončením domů, bude samotná výstavba probíhat v co největší součinnosti s Vámi, jakožto novým majitelem domu, který má v průběhu výstavby možnost navrhovat drobné úpravy, zejména pak při zpracování vnitřních částí domu, jako např. obklady, podlahy aj.

Celý projekt je vypracován tak, aby splňoval vysoké nároky budoucího majitele. Kde se vlastně nové rodinné domy nachází můžete vidět zde:

mapa pozemku

 

Každý z rodinných domů má toto dispoziční rozdělení:

Zádveří: 8,4 m2 

Pokoj č. 2: 13,94 m2

Chodba: 6,2 m2

Pokoj č. 3: 13 m2

WC: 3,8 m2

Obývací pokoj + kuchyně: 35,2 m2

2x koupelna: 11,06 m2

Technická místnost: 3,8 m2

Ložnice: 18,6 m2

2x schodiště: 14,7 m2

Pokoj č. 1: 13,03 m2

2 parkovací stání

  

Celý objekt bude vystavěn z cihel, bude mít sedlovou střechu s pálenou taškou a plastová 3 komorová okna. Vytápěn bude podlahovým elektrickým topením, ohřev vody bude zajištěn elektrickým bojlerem. K domu bude náležet oplocení a nájezd k domu. Ostatní bude již v režii majitele domu. Pokud Vás zajímá jak výstavba probíhá, můžete sledovat aktuální fotografie, které sem budeme postupně přidávat, nebo si nás najděte na instagramu jako sareba_stavi a sledujte veškeré dění z výstavby.

 

VÝKOPOVÉ PRÁCE

 

BETONÁŽ

 

HRUBÁ STAVBA

 

Výstavba rodinných domů probíhá jako výstavba 2 x ½ zahradní dvojchaty – dle oficiálního zapsání na katastrálním úřadu, standardně bude ale přiděleno číslo popisné, vývoz odpadu a možnost celoročního bydlení.

Často se setkáváme s otázkou proč „dvojchata“? Je to jednoduché, hledali jsme pozemek, na kterém my budeme moci vystavět rodinný dům, který Vy budete moci využívat jako standardní bydlení, nebude drahý jako většina rodinných domů vystavěných ve standardních bytových zástavbách k tomu určených, ale cenově dostupný a přesto k celoročnímu bydlení. Slovo dvojchata tak pozbývá významu a zůstává jen na papíře pro katastr nemovitostí.

 

A co Vám můžeme říci o obci Krhovice?

Je to vinařská obec ležící 12 km od Znojma u řeky Dyje směrem na Hrádek a Laa. V Krhovicích je obecní úřad, mateřská škola, základní škola ve vedlejší obci Tasovice, kulturní dům, knihovna, fotbalové hřiště, víceúčelové hřiště, tělocvična v budově obecního úřadu.

 

CENA: 6.300.000 Kč včetně DPH (½ zahradní dvojchaty)

Více informací v kanceláři na tel.: +420 728 170 806, nebo na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.